• Giriş

AssistCar Kayseri auto vermietung

Möchten Sie ein Fahrzeug von Kayseri AssistCar Firma mieten? Sie können Kundenrezensionen lesen und Auto zu den besten Preisen mieten.

AssistCar Kayseri

7.2 / 10

    • Leute, die von AssistCar Kayseri Gesellschaft mieten, sagen, dass es einfach ist, Fahrzeuge zurückzugeben.
    • Leute, die ab AssistCar Kayseri mieten, dann wollen sie wieder von dieser Firma mieten.
    • Die Leute denken, dass die Fahrzeuge der AssistCar Kayseri firmen eine Qualität und einen guten Zustand haben.
Sie können Ihr Fahrzeug an mehr als 20.000 Standorten weltweit buchen.
IRGENDWAS DU WILLST
AssistCar

Die Gesellschaft AssistCar stellt die Autovermietungen mit 1 Filialen in Kayseri zur Verfügung. Sie können die Kundenkommentare von Kayseri AssistCar Unternehmen lesen, können Sie detaillierte Informationen über das Unternehmen erhalten. Wenn Sie ein Auto von AssistCar mieten möchten, wählen Sie eine Filiale von unten und buchen Sie Ihr Auto online mit den besten Preisen.

Montag - Freitag : 09:00 - 18:00
Samstag : Geschlossen
Sonntag : Geschlossen

Öffnen Sie 7x24 für die Lieferung

AssistCar Kayseri orte in der nähe

Sivas AssistCar

Entfernung : 170 km

Adana AssistCar

Entfernung : 192 km

Amasya AssistCar

Entfernung : 238 km

Gaziantep AssistCar

Entfernung : 249 km

Malatya AssistCar

Entfernung : 253 km


AssistCar Kommentare

  • 7.2

  • score

Kunden-Kommentare

Sie können die Kommentare der Benutzer lesen, die das Auto vor AssistCar Firma gemietet haben. Mit 10 Stimmen hat der Nutzer eine Zufriedenheitsquote von 7.2 / 10.

TR ALI O. (34)

05.01.2018

kış lastiği istemediğim halde bunun için ekstra ücret aldılar


Kocasinan, Kayseri
10

TR AYDIN A. (39)

20.01.2017

size daha önce gönderdiğim e-mail de belirtmiştim.


Kocasinan, Kayseri
8

TR YIGIT E. (35)

03.01.2017

ben kayseri erkilet havalimanından kiralamak istedim fakat aracı firma beni arayıp aracı kesinlikle havalimanından teslim etmeyecekleri belirttiler, beni havalimanından alarak havalimanına yakın bir yerde aracı teslim ettiler. araç kiralayacaklar bunu bilsinler. ben voswagen trasnporter istememe rağmen bana mercedes vito verdiler. ben bilerek voswagen transporter istemiştim depozitosu az olduğu için ama ellerinde olmadığı için vito verdiler. vito yu teslim ederken karanlık bir yerde teslim ediyorlar. araç kiralayan kişi cep telefonun feneriyle her tarafını kontrol etsin. kiraladığım araçta çok büyük olmayan biri ön tamponda diğer arka tomponda küçük hasarlar mevcuttu, bu hasarları gösteriyorlar ama araç teslim formuna işlemiyorlar. ben işlemelerini isteyince işaretlemek zorunda kaldılar. fakat genede kağıda araç hazarsızdır yazdılar. aracı teslim etmeye gelince, araç kirli diye araç yıkama parası istediler, şikayete yansır deyince hemen paramı geri verdiler. birde biz talep etmedik gibi ve her araç firmasında olurmuş gibi üstte çıkmaya çalıştılar. ne budget ta ne avis te ben bugüne kadar aracı kirli getirdiniz yıkama parası istiyoruz diyen olmadı. ama çok bilmiş aracı firma böyle olduğunu söyledi. tartışmayı uzatmadım. ayrıca depozitonuz 25 gün içinde hesabınıza geçecek. budget ve avis gibi kurumsal aracı firmalardan kiralarsanız depozitonuz ertesi gün hesabınıza yatar. kısaca aracı firma assist car rental, kayseride ki firması ise frachise bu yüzden kurumsallık görmeniz biraz zor. istanbul ve büyük şehirlerden gelen büyük ve kurumsal firmalardan araç kiralayan kişiler için hizmet kalitesi gayet düşük. aracı bir ustaya gösterip bir şeyi var mı diye kontrol ettirmedikleri kaldı. memnun kalmadım, kimseye tavsiye etmiyorum bu firmayı ve çalışanlarını. vivi'den kiralayın çok uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz ama aracı firmayı kesinlikle sorun.


Kocasinan, Kayseri
2.9

TR ORHAN T. (43)

20.12.2016

--


Kocasinan, Kayseri
9.1

TR EROL O. (45)

28.11.2016

merhabalar,aracın yakıt deposu boşdu. aracın iç temizliği yeterince yapılmamıştı, araç içinde çok yoğun sigara kokusu vardı.


Kocasinan, Kayseri
5.3

TR MUHAMMED MUSTAFA U. (42)

24.11.2016

--


Kocasinan, Kayseri
8.9

TR HUSEYIN G. (52)

08.11.2016

--


Kocasinan, Kayseri
8.9

TR ORHAN O. (32)

20.09.2016

--


Kocasinan, Kayseri
6

TR GOZDE T. (32)

19.04.2016

istediğimiz araba gelmedi ve yardımcıda olnmadı bu koınuda


Kocasinan, Kayseri
4

TR EROL O. (44)

20.07.2015

--


Kocasinan, Kayseri
8.4

Beliebt in Kayseri

Nissa

7.6

Wertung:

10+ Nissa
Cizgi

7.4

Wertung:

10+ Cizgi
Europcar

6.7

Wertung:

10+ Europcar

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.