• Mein Konto

Kooperation

Tedarikçi firma olarak vivi'de yer almak mı istiyorsunuz?

Vivi.com.tr sistemine tedarikçi olarak üye olmak için bizimle destek[at]vivi.com.tr mail adresi üzerinden temasa geçebilirsiniz. Vivi sayesinde müşteri portföyünüzü güçlendirir, araçlarınızın doğru müşterilere kiralanmasını sağlayabilirsiniz.

Vivi sisteminde tedarikçi firmalar için mutabakat ve tahsilat sıkıntısı yaşanmamaktadır. Kiralamayı yapacak müşteri kiralama tutarını direkt olarak kiralama şirketinin hesabına yapar dolayısıyla tedarikçi kiralama şirketleri Vivi ile mutabakat yapmak durumunda kalmaz, kiralama ücreti anında hesaplarına yatar. Bu yönüyle Vivi tüm tedarikçilerini hem doğru müşteri ile buluşturur hem de tahsilat riskini ya da gecikmelerini ortadan kaldırır. Ayrıca tedarikçi firma kiralama yapmak isteyen müşteriyi onaylama ya da onaylamama hakkına sahiptir, bunu kendisi değerlendirebilir.

Machen Sie mehr mit Vivi

Sie können ein Auto mit Ihrem Vivi-Konto mieten, sehen Sie sich die Mietreservierungen an und profitieren Sie von unseren exklusiven Kampagnen. Sie können Ihr Konto auf allen Ihren Geräten verwenden.