• Meine Auswahl
  • Mein Konto

Vobot

Vobot ile tanışın, fiyat takibini ona bırakın. Kafanız rahat olsun en iyi fiyat garantisi vivi’de.Vobot nedir ?
Küçük bir yapay zeka sistemi diyebiliriz. Google’un botları nasıl bir örümcek ağı gibi web sitelerini tarayıp içeriklerini topluyorsa, Vivi Vobot’ta araç kiralama firmalarının web sitelerini ve anlaşmalı olduğu diğer acente sitelerini tarayıp fiyatları toplar ve analiz yapar.Vobot nasıl çalışır ?
● Sistemdeki araç kiralama firmalarının kendi sitelerinde ki ve internette yer aldığı diğer sitelerdeki fiyatları kontrol eder. Eğer daha düşüğünü bulursa otomatik olarak sistemdeki fiyatını’da aynı fiyata getirir.
● Rezervasyon yaptıktan sonra bile kiraladığınız aracı takip eder, eğer kiralamak istediğiniz araç indirime girerse otomatik olarak size indirimi sağlar. Bu şekilde fiyat düşerse bundan faydalanır, fiyat yükselirse bu durumdan etkilenmezsiniz.Vobot kullanım koşulları
Web sitemizdeki tüm fiyatlar ve sitemiz üzerinden yapılan tüm kiralamalarda ek bir ücret istemeden bu hizmeti alabilirsiniz. Rezervasyon yapmadan önce, eğer daha uygun fiyat bulursanız Vobot’a bildir butonuna tıklayarak, analiz etmesini sağlayabilirsiniz.

Rezervasyon yaptıktan sonra kiralamanıza 72 saat kalaya kadar sistem her 24 saatte bir işleminizi takip eder. Eğer indirimli fiyat bulursa otomatik olarak fiyatı düşürüp, kredi kartınıza iadesini sağlar ve size bilgi maili gönderir.

AutoConfirm

Araç müsait mi ? Rezervasyonum onaylanacak mı? Fiyatlar güncel midir ? Ne zaman rezervasyonum onaylanır ? tüm bu sorular tarih oldu. Vivi de her şey online, her bilgi doğrudur. Bu yüzden yapacağınız her işlem otomatik onaylanır.AutoConfirm nedir ?
Rezervasyonu tamamlandıktan sonra kiralamanız otomatik olarak onaylanır ve size aracı teslim edecek operasyon iletişim bilgileri anında iletilir.
Tüm araçları gösteripte, sonra onay bekleme derdi yok. Sitemizde tarihi girdiğinizde karşınıza çıkan araçlar müsait ve fiyatı günceldir. Rezervasyon yaptığınız taktirde direk onaylanmış olur.

Aynı şekilde değişiklik yapmak isterseniz, yine sistemin müsade ettiği şekilde, aracı ve tarihlerinizi değiştirebilirsiniz. Uzatma işlemi dahil sistem tarafından yapılır.

AutoConfirm ile Onay beklemezsin, %98.7 verimlilik ile çalışır.

Smart Offers

İstemediğiniz tarihlerde, istemediğiniz araçlara, istemediğiniz gün sürelerine kampanya yapmak bize yakışmaz.

Siz hangi tarihlerde araç kiralamak istiyorsanız, biz o tarihe en yakın fırsatları size sunarız.

Smart Offers nedir ?
Tarih ve lokasyon girip arama yaptığınız taktirde, arama yaptığınız lokasyon ve tarihlere göre size en yakın fırsat seçeneklerini sunan akıllı yazılım teknolojisidir. Her aracın altında fırsat olarak çıkmaktadır.

Ayrıca arama formunda "esnek tarih" seçerseniz, aradığınız tarihlere yakın 49 farklı varyasyona göre arama yapar ve sizi yönlendirir. 1 saniyeden kısa bir süre içinde tüm fiyatlara erişmiş olursunuz. Ayrıca daha fazla araç müsaitliğini görmenize de yardımcı olacaktır.Sizin istediğiniz tarihlerde, işinize yarayacak fırsatlar Smart Offers'ta.

All Good

Her şeyi en iyi şekilde analiz edebilir. Çünkü herşeyi bilir.

* Araçların ne zaman tükeneceğini bilir ve tahmin eder 03:00 kaldı
* Bayramda araba kiralayacaksınız kaç gün ve üzeri çıkar
* Bir noktaya teslimat isterseniz kaç para ve o noktaya teslimat var mı ? ( tümünü görmek için tüm lokasyonlar seçiniz )
* Araba sana ne zaman gelecek, ne zaman verilebilir.
* Araç müsait mi, en önemlisi bu tabiki.
* Ayrıca müsait araç yoksa bile, dönen araçları hesap ederek seni yönlendirir.
* Araç fiyat tablosunu ve sezonlarını seninle paylaşır. Ona göre fiyatlama yapabil diye
* Değişiklik , iptal hizmetlerini ücretsiz sunar ( 24 saate kadar )
* Tüm firmalarla sözleşme standart yapar seni korur
* Açık ve net herşeyi seninle paylaşır

Tüm detaylar firmalar ile sözleşme yapılarak kayıt altına alınmıştır. Diğer güncel değişkenler ise doğrudan firma temsilileri tarafından yapılmaktadır.


Machen Sie mehr mit Vivi

Sie können ein Auto mit Ihrem Vivi-Konto mieten, sehen Sie sich die Mietreservierungen an und profitieren Sie von unseren exklusiven Kampagnen. Sie können Ihr Konto auf allen Ihren Geräten verwenden.

Meine Auswahl

Sie können die vorher von ihnen gewählten Fahrzeuge auf dieser Seite verfolgen, und vergleichen.