• Giriş

Adt Gaziantep araç kiralama

Gaziantep Adt firmasından araç mı kiralamak istiyorsunuz? Müşteri yorumlarını okuyabilir, en iyi fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz.

Adt Gaziantep

10 / 10

    • Adt Gaziantep firmasından kiralayan insanlar, daha sonra yine bu firmadan kiralamak istiyorlar.
    • Adt Gaziantep firmasından genel olarak kiralayanlar çok memnun.
    • Adt Gaziantep firmasının belirtmiş olduğu kiralama şartlarının sorunsuz olduğunu söylüyorlar.
Telefon ile rezervasyon yapın!
REZERVASYON İÇİN ARA!
Adt

Adt şirketi 1 şube ile Gaziantep şehrinde oto kiralama hizmeti vermektedir. Gaziantep Adt firmasının müşteri yorumlarını okuyabilir, firma hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Adt firmasından araba kiralamak isterseniz, aşağıdan şube seçin ve en iyi fiyatlarla online rezervasyon yaparak arabanızı ayırtın.

Pazartesi - Cuma : 00:00 - 24:00
Cumartesi : 00:00 - 24:00
Pazar : 00:00 - 24:00

Şube 7x24 teslimat sağlamaktadır.

Adt Yorumları

  • 10

  • score

Müşteri Yorumları

Adt firmasından daha önce araç kiralayıp deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. 1 kullanıcı tarafından yapılan oylama ile 10 / 10 memnuniyet puanına sahiptir.

TR TURGAY K. (42)

01 Temmuz 2015

kiraladığım araç henüz sıfır kilometrede ve tertemizdi. istediğim marka araç hazırlandı. adt firması kısa sürede işlemleri sonuçlandırıp aracı teslim etti. personel ilgili ve güler yüzlüydü, bilmem gerekenleri kısaca özetledi. aracı teslim ederken de aynı derecede kolaylık sağlandı. tekrar araç kiralamada tereddüt etmeden öncelik vereceğim kaliteli bir firma. tavsiye ederim.


Oğuzeli Havalimanı, Gaziantep
10

Gaziantep konumunda popüler

Cizgi

8.2

Değerlendirme:

10+ Cizgi

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.