• Giriş

Adt Oğuzeli Havalimanı araç kiralama

Oğuzeli Havalimanı (GZT) Adt şubesinden araba kiralamak için arama formunu kullanabilirsiniz. En iyi fiyatlar ile online rezervasyon yaparak aracınızı ayırtın.

Adt Oğuzeli Havalimanı

10 / 10

    • Adt Türkiye firmasından kiralayan insanlar, daha sonra yine bu firmadan kiralamak istiyorlar.
    • Adt Türkiye firmasından genel olarak kiralayanlar çok memnun.
    • Adt Türkiye firmasının belirtmiş olduğu kiralama şartlarının sorunsuz olduğunu söylüyorlar.
Telefon ile rezervasyon yapın!
REZERVASYON İÇİN ARA!
Adt

GZT - Oğuzeli Havalimanı Adt şube

Adt Oğuzeli Havalimanı şubesi Gaziantep şehrinde araba kiralama hizmeti vermektedir. Oğuzeli Havalimanı Adt şubesinin yorumlarına bakabilir, şube hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. En iyi fiyatlarla Oğuzeli Havalimanı Adt şubesinden rezervasyon yapmak isterseniz, yukarıdaki arama formunu kullanabilirsiniz.

Pazartesi - Cuma   :   00:00 - 24:00
Cumartesi   :   00:00 - 24:00
Pazar   :   00:00 - 24:00

Şube 7x24 teslimat sağlamaktadır.


Adt Yorumları

  • 10

  • score

Müşteri Yorumları

Adt firmasından daha önce araç kiralayıp deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. 1 kullanıcı tarafından yapılan oylama ile 10 / 10 memnuniyet puanına sahiptir.

TR TURGAY K. (42)

01 Temmuz 2015

kiraladığım araç henüz sıfır kilometrede ve tertemizdi. istediğim marka araç hazırlandı. adt firması kısa sürede işlemleri sonuçlandırıp aracı teslim etti. personel ilgili ve güler yüzlüydü, bilmem gerekenleri kısaca özetledi. aracı teslim ederken de aynı derecede kolaylık sağlandı. tekrar araç kiralamada tereddüt etmeden öncelik vereceğim kaliteli bir firma. tavsiye ederim.


Oğuzeli Havalimanı, Gaziantep
10

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.