• Giriş

AssistCar Kayseri araç kiralama

Kayseri AssistCar firmasından araç mı kiralamak istiyorsunuz? Müşteri yorumlarını okuyabilir, en iyi fiyatlarla rezervasyon yapabilirsiniz.

AssistCar Kayseri

7.2 / 10

    • İnsanlar, AssistCar Kayseri firmasının araç geri iadesinin kolay ve hızlı olmasından çok memnun.
    • AssistCar Kayseri firmasından kiralayan insanlar, daha sonra yine bu firmadan kiralamak istiyorlar.
    • Araç kalitesi ve kondisyonu en iyi olan firmalardan biri AssistCar Kayseri.
Telefon ile rezervasyon yapın!
REZERVASYON İÇİN ARA!
AssistCar

AssistCar şirketi 1 şube ile Kayseri şehrinde oto kiralama hizmeti vermektedir. Kayseri AssistCar firmasının müşteri yorumlarını okuyabilir, firma hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. AssistCar firmasından araba kiralamak isterseniz, aşağıdan şube seçin ve en iyi fiyatlarla online rezervasyon yaparak arabanızı ayırtın.

Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Cumartesi : Kapalı
Pazar : Kapalı

Şube 7x24 teslimat sağlamaktadır.

AssistCar Kayseri yakındaki lokasyonlar

Sivas AssistCar

Uzaklık : 170 km

Adana AssistCar

Uzaklık : 192 km

Amasya AssistCar

Uzaklık : 238 km

Gaziantep AssistCar

Uzaklık : 249 km

Malatya AssistCar

Uzaklık : 253 km


AssistCar Yorumları

  • 7.2

  • score

Müşteri Yorumları

AssistCar firmasından daha önce araç kiralayıp deneyimleyen kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz. 10 kullanıcı tarafından yapılan oylama ile 7.2 / 10 memnuniyet puanına sahiptir.

TR ALI O. (34)

05 Ocak 2018

kış lastiği istemediğim halde bunun için ekstra ücret aldılar


Kocasinan, Kayseri
10

TR AYDIN A. (39)

20 Ocak 2017

size daha önce gönderdiğim e-mail de belirtmiştim.


Kocasinan, Kayseri
8

TR YIGIT E. (35)

03 Ocak 2017

ben kayseri erkilet havalimanından kiralamak istedim fakat aracı firma beni arayıp aracı kesinlikle havalimanından teslim etmeyecekleri belirttiler, beni havalimanından alarak havalimanına yakın bir yerde aracı teslim ettiler. araç kiralayacaklar bunu bilsinler. ben voswagen trasnporter istememe rağmen bana mercedes vito verdiler. ben bilerek voswagen transporter istemiştim depozitosu az olduğu için ama ellerinde olmadığı için vito verdiler. vito yu teslim ederken karanlık bir yerde teslim ediyorlar. araç kiralayan kişi cep telefonun feneriyle her tarafını kontrol etsin. kiraladığım araçta çok büyük olmayan biri ön tamponda diğer arka tomponda küçük hasarlar mevcuttu, bu hasarları gösteriyorlar ama araç teslim formuna işlemiyorlar. ben işlemelerini isteyince işaretlemek zorunda kaldılar. fakat genede kağıda araç hazarsızdır yazdılar. aracı teslim etmeye gelince, araç kirli diye araç yıkama parası istediler, şikayete yansır deyince hemen paramı geri verdiler. birde biz talep etmedik gibi ve her araç firmasında olurmuş gibi üstte çıkmaya çalıştılar. ne budget ta ne avis te ben bugüne kadar aracı kirli getirdiniz yıkama parası istiyoruz diyen olmadı. ama çok bilmiş aracı firma böyle olduğunu söyledi. tartışmayı uzatmadım. ayrıca depozitonuz 25 gün içinde hesabınıza geçecek. budget ve avis gibi kurumsal aracı firmalardan kiralarsanız depozitonuz ertesi gün hesabınıza yatar. kısaca aracı firma assist car rental, kayseride ki firması ise frachise bu yüzden kurumsallık görmeniz biraz zor. ıstanbul ve büyük şehirlerden gelen büyük ve kurumsal firmalardan araç kiralayan kişiler için hizmet kalitesi gayet düşük. aracı bir ustaya gösterip bir şeyi var mı diye kontrol ettirmedikleri kaldı. memnun kalmadım, kimseye tavsiye etmiyorum bu firmayı ve çalışanlarını. vivi'den kiralayın çok uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz ama aracı firmayı kesinlikle sorun.


Kocasinan, Kayseri
2.9

TR ORHAN T. (42)

20 Aralık 2016

--


Kocasinan, Kayseri
9.1

TR EROL O. (45)

28 Kasım 2016

merhabalar,aracın yakıt deposu boşdu. aracın iç temizliği yeterince yapılmamıştı, araç içinde çok yoğun sigara kokusu vardı.


Kocasinan, Kayseri
5.3

TR MUHAMMED MUSTAFA U. (42)

24 Kasım 2016

--


Kocasinan, Kayseri
8.9

TR HUSEYIN G. (52)

08 Kasım 2016

--


Kocasinan, Kayseri
8.9

TR ORHAN O. (32)

20 Eylül 2016

--


Kocasinan, Kayseri
6

TR GOZDE T. (32)

19 Nisan 2016

istediğimiz araba gelmedi ve yardımcıda olnmadı bu koınuda


Kocasinan, Kayseri
4

TR EROL O. (44)

20 Temmuz 2015

--


Kocasinan, Kayseri
8.4

Kayseri konumunda popüler

Nissa

7.6

Değerlendirme:

10+ Nissa
Cizgi

7.4

Değerlendirme:

10+ Cizgi
Europcar

6.7

Değerlendirme:

10+ Europcar

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.