• Giriş

AssistCar Kayseri location de voitures

Voulez-vous louer un véhicule de Kayseri AssistCar company? Vous pouvez lire les avis des clients et louer une voiture aux meilleurs prix.

AssistCar Kayseri

7.2 / 10

    • Les gens qui louent chez AssistCar Kayseri disent qu'il est facile de retourner les véhicules.
    • Les gens qui louent de AssistCar Kayseri, alors ils veulent louer à nouveau de cette compagnie.
    • Les gens pensent que les véhicules de la société AssistCar Kayseri ont une qualité et un bon état.
Vous pouvez facilement réserver votre véhicule dans plus de 20 000 emplacements.
TOUT CE QUE VOUS VOULEZ
AssistCar

AssistCar company fournit des services de location de voitures avec 1 agence à Kayseri. Vous pouvez lire les commentaires des clients de la société Kayseri AssistCar, vous pouvez obtenir des informations détaillées sur la société. Si vous voulez louer une voiture AssistCar, choisissez une succursale ci-dessous et réservez votre voiture en ligne avec les meilleurs prix.

Lundi - Vendredi : 09:00 - 18:00
Samedi : Fermé
Dimanche : Fermé

Ouvert 7x24 pour la livraison

AssistCar Kayseri endroits à proximité

Sivas AssistCar

Distance : 170 km

Adana AssistCar

Distance : 192 km

Amasya AssistCar

Distance : 238 km

Gaziantep AssistCar

Distance : 249 km

Malatya AssistCar

Distance : 253 km


Commentaires AssistCar

  • 7.2

  • score

Commentaires des clients

Vous pouvez lire les commentaires des utilisateurs qui ont loué la voiture avant la société AssistCar. Avec 10 votes par l'utilisateur, il a un score de satisfaction de 7.2 / 10.

TR ALI O. (34)

5 Janvier. 18

kış lastiği istemediğim halde bunun için ekstra ücret aldılar


Kocasinan, Kayseri
10

TR AYDIN A. (40)

20 Janvier. 17

size daha önce gönderdiğim e-mail de belirtmiştim.


Kocasinan, Kayseri
8

TR YIGIT E. (36)

3 Janvier. 17

ben kayseri erkilet havalimanından kiralamak istedim fakat aracı firma beni arayıp aracı kesinlikle havalimanından teslim etmeyecekleri belirttiler, beni havalimanından alarak havalimanına yakın bir yerde aracı teslim ettiler. araç kiralayacaklar bunu bilsinler. ben voswagen trasnporter istememe rağmen bana mercedes vito verdiler. ben bilerek voswagen transporter istemiştim depozitosu az olduğu için ama ellerinde olmadığı için vito verdiler. vito yu teslim ederken karanlık bir yerde teslim ediyorlar. araç kiralayan kişi cep telefonun feneriyle her tarafını kontrol etsin. kiraladığım araçta çok büyük olmayan biri ön tamponda diğer arka tomponda küçük hasarlar mevcuttu, bu hasarları gösteriyorlar ama araç teslim formuna işlemiyorlar. ben işlemelerini isteyince işaretlemek zorunda kaldılar. fakat genede kağıda araç hazarsızdır yazdılar. aracı teslim etmeye gelince, araç kirli diye araç yıkama parası istediler, şikayete yansır deyince hemen paramı geri verdiler. birde biz talep etmedik gibi ve her araç firmasında olurmuş gibi üstte çıkmaya çalıştılar. ne budget ta ne avis te ben bugüne kadar aracı kirli getirdiniz yıkama parası istiyoruz diyen olmadı. ama çok bilmiş aracı firma böyle olduğunu söyledi. tartışmayı uzatmadım. ayrıca depozitonuz 25 gün içinde hesabınıza geçecek. budget ve avis gibi kurumsal aracı firmalardan kiralarsanız depozitonuz ertesi gün hesabınıza yatar. kısaca aracı firma assist car rental, kayseride ki firması ise frachise bu yüzden kurumsallık görmeniz biraz zor. istanbul ve büyük şehirlerden gelen büyük ve kurumsal firmalardan araç kiralayan kişiler için hizmet kalitesi gayet düşük. aracı bir ustaya gösterip bir şeyi var mı diye kontrol ettirmedikleri kaldı. memnun kalmadım, kimseye tavsiye etmiyorum bu firmayı ve çalışanlarını. vivi'den kiralayın çok uygun fiyatlara kiralayabilirsiniz ama aracı firmayı kesinlikle sorun.


Kocasinan, Kayseri
2.9

TR ORHAN T. (43)

20 Décembre. 16

--


Kocasinan, Kayseri
9.1

TR EROL O. (46)

28 Novembre. 16

merhabalar,aracın yakıt deposu boşdu. aracın iç temizliği yeterince yapılmamıştı, araç içinde çok yoğun sigara kokusu vardı.


Kocasinan, Kayseri
5.3

TR MUHAMMED MUSTAFA U. (42)

24 Novembre. 16

--


Kocasinan, Kayseri
8.9

TR HUSEYIN G. (52)

8 Novembre. 16

--


Kocasinan, Kayseri
8.9

TR ORHAN O. (33)

20 Septembre. 16

--


Kocasinan, Kayseri
6

TR GOZDE T. (32)

19 Avril. 16

istediğimiz araba gelmedi ve yardımcıda olnmadı bu koınuda


Kocasinan, Kayseri
4

TR EROL O. (45)

20 Juillet. 15

--


Kocasinan, Kayseri
8.4

Populaire à Kayseri

Nissa

7.6

Évaluations:

10+ Nissa

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.