• Giriş

İşlem Rehberi

Vivi, Türkiye'nin önde gelen, kaliteli ve güvenilir rent a car firmalarının bir arada bulunduğu, online araç kiralama platformudur.

1 Arama Yapınız

Sitenin ana sayfasında yer alan arama formu üzerinden aracı alacağınız lokasyonu ve ya havalimanını seçiniz. Aracı kullanmak istediğiniz yani kiralamak istediğiniz tarihleri giriniz.

Kiralama tarihleriniz esnek ise, işaretleyiniz. Araçlar listelenirken 49 farklı varyasyon üzerinden karşınıza çıkacaktır.

Saniyeler içinde tüm sonuçları görüntüleyebilirsiniz.

2 Aracınızı Seçiniz

Karşınıza çıkan onlarca rent a car firmasının araçlarını karşılaştırın. Fiyat, araç müsaitliği, kiralama şartları, fırsatları ve diğer tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

Filtreleme sistemi sayesinde, hem araçları hem tarihleri filtreleyebilirsiniz.

İçiniz rahat olsun, buradaki fiyatlar en uygunudur. Tedarikçi firmanın sitesinde ve ya farklı acente sitelerinde daha ucuzunu bulamazsınız.

3 Sürücü Bilgilerini Giriniz

Rezervasyon öncesi tüm detayları bu sayfa üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Size uygun aracınızı bulduysanız, arabayı kullanacak kişinin bilgilerinizi giriniz. Dilerseniz ekstra hizmetleri ( bebek koltuğu, navigasyon cihazı, kar zinciri vb. ) bu sayfada ilave edebilirsiniz.

Sürücü adına kredi kartı olması zorunludur. Aksi halde araç teslim edilmez.

4 Ödeme Seçenekleri

Rezervasyonun tamamlanabilmesi için ödeme seçeneklerinden birini seçmelisiniz.

"Ön ödeme", "Tamamını ödeme", "Teslimatta ödeme" gibi seçenekler mevcut. Bu seçeneklerden birini seçip rezervasyonu tamamlayabilirsiniz.

"Teslimatta ödeme" seçeneği her durumda çıkmamaktadır. Genellikle sistem ön ödeme talep etmektedir. Bu durum seçeceğiniz araca, firma şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

Hepsi bu kadar!

Rezervasyonunuz onaylandı, aracınız hazır.

Araç ve kiralama detaylarınıza, aracı nasıl teslim alacağınıza, tedarikçi firma doğrudan iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca iptal / değişiklik yapmak isterseniz tüm bilgilendirme burada bulunmaktadır.

Tüm detaylar SMS & Mail yoluyla da size gönderilmektedir.

Daha sonra bir işlem yapmak istediğiniz "Rezervasyon Yönetimi" bölümünden gerçekleştirebilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.