• Giriş
Çek Cumhuriyeti lokasyonundan araba kiralamak için ara
TELEFON İLE REZERVASYON

Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti araç kiralama fırsatları ile online rezervasyon yapmak için doğru yerdesiniz. Lütfen kiralamak istediğiniz bir şehir seçiniz. Erken rezervasyon yaparak araç fiyatlarındaki indirimden yararlanın.


Çek Cumhuriyeti araç kiralama

Çek Cumhuriyeti içinde en çok tercih edilen kiralık arabaları aşağıda bulabilirsiniz. Gördüğünüz araçların müsaitliği, fiyatları ve kiralama koşulların seçeceğiniz lokasyona, tedarikçiye ve tarihe göre değişilik gösterebilir. Çek Cumhuriyeti içinde araç kiralamak için önce şehir ve havalimanı seçmelisiniz. Yukarıdaki kiralık araba arama formunu kullanabilirsiniz. Online rezervasyon yapın, erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın.

Skoda Praktik - Enterprise

Skoda Praktik
Ticari Minibus

  • Benzin
  • Düz vites
  • 3 Kapı
  • 3 Koltuk

Gerçek müşteri yorumları

  Kiralayanlar ne diyor ?

Çek Cumhuriyeti lokasyonunda hizmet veren firmaların yorumlarını değerlendirdik. 1 adet gerçek müşteri yorumunu analiz ettik ve tüm sorunları çözmeye gayret gösterdik. Sonuç olarak bu lokasyonda 6.7 / 10 oranıyla müşteri memnuniyet sağladık.

6.7

score
chat
  • TR (44)

    internet üzerinde depozito 400 euro iken benden 1000 euro depozito aldılar ve hala geri ödemesi yapılmadı. bugün 10.08.2018 itibari ile hala beklemedeyim.

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.