• Giriş
Bordeaux-Merignac Havalimanı lokasyonundan araba kiralamak için ara
TELEFON İLE REZERVASYON

Bordeaux-Merignac Havalimanı için kiralık arabalar

Bordeaux-Merignac Havalimanı, Merignac rent a car firmalarının araçları görüntüleyebilirsiniz. Araçların müsaitliği ve fiyatlarını seçeceğiniz güne göre değişiklik göstermektedir. Yukarıdaki arama formundan kiralamak istediğiniz günleri seçiniz, arama sonucunda gösterilen araçlar müsait ve günceldir.

Enterprise Renault Twingo

Renault Twingo ya da benzeri
2/4 Kapı

  • Düz vites
  • Benzin
  • 4 Koltuk
  • 5 Kapı

Bordeaux-Merignac Havalimanı, Merignac

Bordeaux-Merignac Havalimanı içinde bir çok rent a car firması mevcuttur. Bu lokasyonda Enterprise, Alamo, National gibi bir çok tedarikçi en iyi fiyatlarla Vivi ile çalışmaktadır. Tarihlerinizi girin ve araç kiralama firmalarını karşılaştırmaya başlayın. Online rezervasyon yaparak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın. Dilerseniz daha genel bir arama yapmak için, Merignac rent a car sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bordeaux-Merignac Havalimanı içinde araç kiralamaya karar verdiyseniz, yukarıda ki arama formundan tarihlerinizi girerek arayın. Arama sonuçlarında karşınıza çıkan araçlar müsait ve fiyatları günceldir. Eğer lokasyon değiştirmek isterseniz arama formundan alış-dönüş noktanızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Yakın havalimanları

Yakın şehirler

Uzein araç kiralama uzaklık: 162km
Anglet araç kiralama uzaklık: 164km
Niort araç kiralama uzaklık: 167km
Limoges araç kiralama uzaklık: 186km
Juillan araç kiralama uzaklık: 192km
Poitiers araç kiralama uzaklık: 210km
Blagnac araç kiralama uzaklık: 212km
Toulouse araç kiralama uzaklık: 219km

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.