• Giriş
  • Günlük Kiralama
  • Rezervasyonu Yönet
Alış Yeri
Çıkış Tarihi Dönüş Tarihi
05
Mart Cuma 11:30
08
Mart Pazartesi 11:30
Shizuoka Pref. lokasyonundan araba kiralamak için ara
TELEFON İLE REZERVASYON

Shizuoka Pref.

Shizuoka Pref. araç kiralama firmalarının fiyatlarını, araçlarını ve kiralama koşullarını karşılaştırmak için en doğru yere geldiniz. Bu lokasyonda National gibi bir çok tedarikçiden sizin için iyi fiyatlar aldık. Shizuoka Pref. rent a car fiyatlarını merak ediyorsanız, hadi şimdi arama formundan aracı almak istediğiniz tarihleri girin ve arayın. Hepsi bu kadar! Karşınıza çıkan araçlar müsait ve fiyatları da günceldir. Online rezervasyon yaparak aracınızı ayırtın.

Shizuoka Pref. şehir ofisleri

Shizuoka Pref. yakındaki lokasyonlar

Tokyo Haneda Havaalanı

81 km uzaklık

Tokyo Narita Havaalanı

141 km uzaklık

Nagoya Chubu Intl Arpt

207 km uzaklık

Toyama Havaalanı

241 km uzaklık

Komatsu Havaalanı

280 km uzaklık

Niigata Havaalanı

317 km uzaklık


Shizuoka Pref. için kiralık arabalar

Shizuoka Pref. içinde en çok tercih edilen kiralık arabaları aşağıda bulabilirsiniz. Gördüğünüz araçların müsaitliği, fiyatları ve kiralama koşulların seçeceğiniz lokasyona, tedarikçiye ve tarihe göre değişilik gösterebilir. Shizuoka Pref. içinde araç kiralamak için önce şehir ve havalimanı seçmelisiniz. Yukarıdaki kiralık araba arama formunu kullanabilirsiniz. Online rezervasyon yapın, erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın.Shizuoka Pref. konumundan dünyayaVivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.