• Giriş
Ohrid St. Paul The Apostle Havaalanı lokasyonundan araba kiralamak için ara
TELEFON İLE REZERVASYON

Ohrid St. Paul The Apostle Havaalanı için kiralık arabalar

Ohrid St. Paul The Apostle Havaalanı, Ohri rent a car firmalarının araçları görüntüleyebilirsiniz. Araçların müsaitliği ve fiyatlarını seçeceğiniz güne göre değişiklik göstermektedir. Yukarıdaki arama formundan kiralamak istediğiniz günleri seçiniz, arama sonucunda gösterilen araçlar müsait ve günceldir.

Enterprise Suzuki Alto

Suzuki Alto ya da benzeri
2/4 Kapı

  • Düz vites
  • Benzin
  • 4 Koltuk
  • 5 Kapı

Ohrid St. Paul The Apostle Havaalanı, Ohri

Ohrid St. Paul The Apostle Havaalanı içinde bir çok rent a car firması mevcuttur. Bu lokasyonda Enterprise, Alamo, National gibi bir çok tedarikçi en iyi fiyatlarla Vivi ile çalışmaktadır. Tarihlerinizi girin ve araç kiralama firmalarını karşılaştırmaya başlayın. Online rezervasyon yaparak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın. Dilerseniz daha genel bir arama yapmak için, Ohri rent a car sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ohrid St. Paul The Apostle Havaalanı içinde araç kiralamaya karar verdiyseniz, yukarıda ki arama formundan tarihlerinizi girerek arayın. Arama sonuçlarında karşınıza çıkan araçlar müsait ve fiyatları günceldir. Eğer lokasyon değiştirmek isterseniz arama formundan alış-dönüş noktanızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Yakın havalimanları

Yakın şehirler

Üsküp araç kiralama uzaklık: 107km

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.