• Giriş
Lisbon Portela Havaalanı lokasyonundan araba kiralamak için ara
TELEFON İLE REZERVASYON

Lisbon Portela Havaalanı için kiralık arabalar

Lisbon Portela Havaalanı, Lizbon rent a car firmalarının araçları görüntüleyebilirsiniz. Araçların müsaitliği ve fiyatlarını seçeceğiniz güne göre değişiklik göstermektedir. Yukarıdaki arama formundan kiralamak istediğiniz günleri seçiniz, arama sonucunda gösterilen araçlar müsait ve günceldir.

Enterprise Fiat 500

Fiat 500 ya da benzeri
2/4 Kapı

  • Düz vites
  • Benzin
  • 4 Koltuk
  • 3 Kapı

Kiralayanlar ne diyor ?

Gerçek müşteri yorumları


Lisbon Portela Havaalanı lokasyonunda hizmet veren firmaların yorumlarını değerlendirdik. 1 adet gerçek müşteri yorumunu analiz ettik ve tüm sorunları çözmeye gayret gösterdik. Sonuç olarak bu lokasyonda 7.3 / 10 oranıyla müşteri memnuniyet sağladık.

7.3

score
chat
  • UA (30)

    --

Lisbon Portela Havaalanı, Lizbon

Lisbon Portela Havaalanı içinde bir çok rent a car firması mevcuttur. Bu lokasyonda Enterprise, Alamo, National gibi bir çok tedarikçi en iyi fiyatlarla Vivi ile çalışmaktadır. Tarihlerinizi girin ve araç kiralama firmalarını karşılaştırmaya başlayın. Online rezervasyon yaparak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın. Dilerseniz daha genel bir arama yapmak için, Lizbon rent a car sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Lisbon Portela Havaalanı içinde araç kiralamaya karar verdiyseniz, yukarıda ki arama formundan tarihlerinizi girerek arayın. Arama sonuçlarında karşınıza çıkan araçlar müsait ve fiyatları günceldir. Eğer lokasyon değiştirmek isterseniz arama formundan alış-dönüş noktanızı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Yakın havalimanları

Yakın şehirler

Almada araç kiralama uzaklık: 12km
Leiria araç kiralama uzaklık: 112km
Coimbra araç kiralama uzaklık: 170km
Portimao araç kiralama uzaklık: 189km
Aveiro araç kiralama uzaklık: 211km
Faro araç kiralama uzaklık: 220km

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.