• Kaydettiklerim
  • Giriş

Vivi Ayrıcalıkları

Vobot

Vobot ile tanışın, fiyat takibini ona bırakın. Kafanız rahat olsun en iyi fiyat garantisi vivi’de.


Vobot nedir ?

Küçük bir yapay zeka sistemi diyebiliriz. Google’un botları nasıl bir örümcek ağı gibi web sitelerini tarayıp içeriklerini topluyorsa, Vivi Vobot’ta araç kiralama firmalarının web sitelerini ve anlaşmalı olduğu diğer acente sitelerini tarayıp fiyatları toplar ve analiz yapar.


Vobot nasıl çalışır ?

● Sistemdeki araç kiralama firmalarının kendi sitelerinde ki ve internette yer aldığı diğer sitelerdeki fiyatları kontrol eder. Eğer daha düşüğünü bulursa otomatik olarak sistemdeki fiyatını’da aynı fiyata getirir.● Rezervasyon yaptıktan sonra bile kiraladığınız aracı takip eder, eğer kiralamak istediğiniz araç indirime girerse otomatik olarak size indirimi sağlar. Bu şekilde fiyat düşerse bundan faydalanır, fiyat yükselirse bu durumdan etkilenmezsiniz.


Vobot kullanım koşulları

Web sitemizdeki tüm fiyatlar ve sitemiz üzerinden yapılan tüm kiralamalarda ek bir ücret istemeden bu hizmeti alabilirsiniz. Rezervasyon yapmadan önce, eğer daha uygun fiyat bulursanız Vobot’a bildir butonuna tıklayarak, analiz etmesini sağlayabilirsiniz.

Rezervasyon yaptıktan sonra kiralamanıza 72 saat kalaya kadar sistem her 24 saatte bir işleminizi takip eder. Eğer indirimli fiyat bulursa otomatik olarak fiyatı düşürüp, kredi kartınıza iadesini sağlar ve size bilgi maili gönderir.

Vivi ile daha fazlasını yapın

Vivi hesabınızla araç kiralayabilir, geçmiş kiralama işlemlerini görüntüleyebilir ve üyelerimize özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Hesabınızı tüm cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

Kaydettiklerim

Daha önceden seçmiş olduğunuz araçları bu ekrandan takip edebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.